PRESSITEADE - Suured tänukontserdid 4. mail Tallinnas, Tartus ja Narvas

Tagasi

21.04.2008

Tänamaks kõiki suurepäraseid inimesi, kes 3. mail ja enne seda on aidanud kaasa Eestimaa puhtamaks saamisele, korraldab kodanikualgatus Teeme Ära 2008 suured Puhta Eesti Peod 4. mail üheaegselt Tallinnas, Tartus ja Narvas.

Kõik head inimesed, kes on hullumeelse idee – Eestimaa koos ühe päevaga puhtaks teha – realiseerumisele kaasa aidanud, on oodatud 4. mail toimuvale Puhta Eesti Peole, mis toimub üheaegselt:

Tallinna Lauluväljakul
Esinejad: Riho Sibul, Liisi Koikson, Chalice, G-Enka, Veiko Tubin
Tartu Raekoja platsil
Esinejad: Tõnis Mägi, Vennad Johansonid, Väikeste Lõõtspillide ühing
Narva Linnuse hoovis
Esinejad: Vanilla Ninja, Avenüü

Kontserdid algavad kell 17. 00 ning kõiki kolme kontserti ühendab suurtelt ekraanidelt nähtav videosild.

Sellel nädalal on veel avatud registreerimine 3. mail toimuvale üle-Eestilisele koristuspäevale – oma 3-15-liikmelise meeskonna saab registreerida aadressil teeme2008.ee kuni 27. aprillini. Tänaseks on oma tulekust teada andnud ligi 22 000 eestimaalast.

Paljudesse linnadesse ja valdadesse on tänaseks vajalik arv vabatahtlikke juba registreerunud, sellest hoolimata vajavad 11 paika
Eestis veel rohkem kui 100 hea inimese abi – Tapal, Haaberstis, Lasnamäel, Valgas, Vaivaras, Narvas, Mäetagusel, Aseris, Kernus ja Maardus. Kutsume üles kõiki häid inimesi, kes näevad tervet Eestimaad oma koduõuena registreeruma paikadesse, mis vajavad hädasti abikäsi.

Lisainfo:


Tiina Urm
meediajuht
Tel. 59040404
tiina@teeme2008.ee
teeme2008.ee

web by OKIA